Kliniğimiz Dr. Ayça Kaya tarafından 2006 yılında kurulmuştur. Amacı Topluma sağlıklı yaşam ve beslenme alışkanlığı kazandırmaktır.

Çağdaş tıp biliminin koruyucu ve tedavi edici yaklaşımına öncelik veren yaklaşımımızla, dünya sağlık örgütünün onayladığı tıbbi bilgileri, klinik araştırmaları, teknolojileri ilke edinerek ve bunlara dayalı ruhsal ve fiziksel dengeyi korumayı, hayata geçirmeyi öncelik bilmektedir.

Sağlıklı Yaşam Kliniğimiz; tetkik, teşhis ve tedavi ile birlikte değerli hastalarımızın önleyici ve koruyucu önlemlerinin sağlanması ve kaliteli yaşam felsefesinin toplum duyurulması ve öğretilmesi ilkesiyle faaliyet göstermektedir.

Kilo alma, aşırı zayıflama ve yaşam dengesini bozan, kısıtlayan bazı hastalıkların sonucunda ortaya çıkan sorunların üzerinde yoğunlaşmak ve bunların önlenebilmesi için modern beslenme ve diyet yöntemlerini kişiye özel planlamakta ve uygulamaktadır.

Sizi sağlıklı yaşamdan kısıtlayan, hastalıklarınızdan doğan kötü beslenme kilo alma, obezite, aşırı zayıflık, uyku düzensizliği, stres yönetimi ile ilgili önlemleri nasıl alabileceğinizi kazandırmaktadır.

Risklerinizi belirleyerek, yeni yaşam biçiminizde gerekli değişikliklerin yapılması konusunda destekleyici ve bilimsel yöntemlerle sağlıklı yaşam kurallarını hayatına geçirmeniz sağlamaktadır.

Kliniğimizde Sizlere, tıbbi bilgi donanımı ve deneyimli medikal ekibimiz, beslenme ve diyet uzmanlarımız, spor hocalarımız, psikoloğumuz, personelimiz ve dünya standartlarındaki ekipmanımızla etik, çağdaş, kaliteli sağlık hizmetini sunuyoruz.

Daha çok insana sağlıklı yaşam ve beslenme alışkanlığı kazandıracağımıza yürekten inanarak, sağlıklı nesiller için bilgimiz ve deneyimlerimizle bilinçli yaşam alışkanlığı oluşturmaya devam ediyoruz.

SİZLERE

Daha ZAYIF, Daha SAGLIKLI, Daha MUTLU.

Yani , Daha VERİMLİ, Daha POZİTİF ve Daha KALİTELİ YAŞAM’IN İnceliklerini Öğretiyoruz.


Randevu Sistemi

Kliniğimizde Dr.Ayça KAYA tarafından gerçekleştirilen muayene ve tetkiklerinizin değerlendirilmesi sonrasında size kalıcı zayıflama ve sağlıklı beslenme programınız sunulmakta ve ekibimizdeki beslenme uzmanlarımız, psikoloğumuz ve spor hocalarımızla haftalık periyotlar ile görüşme yapılmaktadır. Kliniğimizde bulunan tüm beslenme ve diyet uzmanları, psikolog ve spor hocalarımız Dr. Ayça KAYA’nın yönetimi ve kontrolünde çalışmaktadırlar.

Dr. Ayça KAYA ile yapılacak muayene randevusunda Dahiliye muayeneniz, Metabolizmanızla  ilgili sağlık durumunuz, beslenme şekliniz ve günlük aktivite sıklığınız değerlendirilmekte; Dr.Ayça KAYA’nın uygun gördüğü gerekebilecek tahlillerinizi  yaptırmanız istenmektedir. Bu görüşmede size özel uygulanacak programınızın türü ve süresi belirlenmektedir.

Randevularınıza düzenli olarak gelmeniz programınızın aksamaması ve hedeflerinize zamanında ulaşabilmeniz açısından büyük önem taşımaktadır.

Randevu iptallerinde en az 1 gün önceden haber vermeniz gerekmektedir. Çok acil durumlar haricinde aynı gün içinde iptal ettiğiniz randevular gerçekleşmiş sayılacaktır.